WMO raad

Op 20 december 2006 zijn de leden van de Wmo-raad officieel geïnstalleerd. De raad is in het leven geroepen om de belangen te behartigen van mensen die met de WMO te maken hebben. Zij zijn er dus voor de inwoners van Reimerswaal! 

Taken

De drie belangrijkste taken van de raad zijn:

  1. het gevraagd en ongevraagd adviseren aan het college van B&W
  2. het verzamelen van informatie om zo goed mogelijk advies te kunnen geven
  3. het bevorderen van samenwerking en overleg tussen organisaties die met maatschappelijke ondersteuning te maken hebben, en de gemeente.

Samenstelling

De heer J.C. Jansen, voorzitter
Mastgat 12, 4417 CL Hansweert
jcjansen@zeelandnet.nl

Mevrouw M.K. van Koeveringe-Herrewijnen, plv. voorzitter
Bosgatdam 16, 4411 DD Rilland
koeveringerilland@filternet.nl

De heer R. Kriekaard, secretaris
Lelieplein 27, 4401 HK Yerseke
rkriekaard@zeelandnet.nl

De heer J. Mellegers, penningmeester
Hinkelingestraat 12, 4413 AG Krabbendijke
j.mellegers@zeelandnet.nl

Mevrouw M. Cromwijk-Dekker
Bredam 24, 4416 HJ Kruiningen
m.cromwijk@rstzorg.nl 

Mevrouw E. Balkestein
Nieuwlandse Binnendijk 7, 4415 AB Oostdijk
c.balkestein@hetnet.nl

Mevrouw J. Vreeke
Kerkweg 35. 4414 AB Waarde
jvreeke@live.nl

Heeft u vragen aan de WMO raad dan kunt u deze stellen aan de secretaris de heer R. Kriekaard, e-mail: rkriekaard@zeelandnet.nl

Kunt u de PDF niet lezen? Neem dan contact met ons op via gemeente@reimerswaal of bel 14 0113.