Samenstelling

In Reimerswaal bestaat de raad uit de volgende leden:

De heer J.C. Jansen, voorzitter
Mastgat 12, 4417 CL Hansweert
jcjansen@zeelandnet.nl

Mevrouw M.K. van Koeveringe-Herrewijnen, plv. voorzitter
Bosgatdam 16, 4411 DD Rilland
Koeveringerilland@filternet.nl

De heer R. Kriekaard, secretaris
Lelieplein 27, 4401 HK Yerseke
rkriekaard@zeelandnet.nl

De heer J. Mellegers, lid
Hinkelingestraat 12, 4413 AG Krabbendijke
j.mellegers@zeelandnet.nl

De heer W. Vermont, penningmeester en 2e secretaris
Duiveneestraat 24, 4416 BE Kruiningen
wimvermont@hetnet.nl

Mevrouw M. Cromwijk-Dekker
Bredam 24, 4416 HJ Kruiningen
m.cromwijk@rstzorg.nl 

Mevrouw E. Balkestein
Nieuwlandse Binnendijk 7, 4415 AB Oostdijk
c.balkestein@hetnet.nl

Mevrouw J. Vreeke
Kerkweg 35. 4414 AB Waarde
jvreeke@live.nl


Heeft u vragen aan de WMO raad dan kunt u deze stellen aan de secretaris de heer R. Kriekaard, e-mail: rkriekaard@zeelandnet.nl