We mogen weer gaan rijden met de buurtbus!

Dit item is verlopen op 25-02-2021.

Als alles goed gaat mogen we vanaf 18 januari 2021 weer gaan rijden met de buurtbus. Na ruim 9 maanden stil te hebben gestaan door de corona, krijgen we nu weer groen licht.

Er zijn natuurlijk wel beperkingen en wijzigingen. Belangrijk is dat de mondkapjes verplicht zijn, er minder zitplaatsen beschikbaar zijn en de bus is aangepast met een ventilatiesysteem dat niet helemaal geruisloos is, dus wat meer kans op tocht en geluidstoornis.

Wat betreft de te rijden route zijn er ook enkele veranderingen:

De eerste rit begint om 7.40 in Waarde
Waarde, Mauritsstraat 07.40
Waarde, Havenstraat 07.40
Waarde, Julianastraat 07.41
Waarde, Havenoordseweg 07.42
Waarde, Meidoornweg 07.43
Oostdijk, Luchtenburg 07.45
Kruiningen, de Uitkijk 07.49
Kruiningen, Station 07.52

De daaropvolgende ritten vanuit Waarde richting Station Kruiningen gaan steeds ook langs het plan Veerhaven. De bushalte staat aan Hazenburg.

Kruiningen Hazenburg
08.12
09.24
10.66
12.23
13.51
15.21
16.51

Terugkerend vanaf station Kruiningen richting Rilland is de bushalte verplaatst van de Slagveldstraat naar de Blauwhoefseweg (ter hoogte van de sporthal).

In Oostdijk komt de bus alleen nog maar vanaf de richting Kruiningen naar Krabbendijke en wel op de volgende tijden:

Oostdijk, Dorp
08.39
09.51
11.20
12.51
14.21
15.51
17.21

In Krabbendijke is de route aangepast. Komend vanuit de richting Rilland gaat de route als volgt:

  • Krabbendijke Station
  • Krabbendijke Noordweg (ter hoogte van de RABO-bank)
  • Krabbendijke Dorpsstraat (halte ABRI op hoek Willem Kosterlaan

Op de route vanaf Oostdijk:

  • Krabbendijke Dorpsstraat (halte ABRI op hoek Willem Kosterlaan)
  • Krabbendijke Noordweg (ter hoogte van de RABO-bank)
  • Krabbendijke Station

Voor de actuele tijden verwijzen we naar de Connexxion-app beschikbaar voor iPhone en
Android of naar de website www.connexxion.nl.