Kandidatenlijsten gemeenteraadsverkiezingen 2018

Op vrijdag 9 februari 2018 om 16.00 uur heeft het centraal stembureau in een openbare zitting haar beslissing genomen over de geldigheid van de kandidatenlijsten en de daarop voorkomende kandidaten voor de gemeenteraadsverkiezingen.

Ook zijn tijdens deze zitting de geldige lijsten genummerd. Van deze zitting voor het vaststellen van de geldigheid en nummering van kandidatenlijsten heeft het centraal stembureau een proces verbaal opgemaakt. Bekijk het proces-verbaal met daarin de kandidatenlijsten en de lijstnummering hieronder.

_________________________________________________________________________

Model I 4

Proces-verbaal over geldigheid en nummering kandidatenlijsten

Met dit formulier doet het centraal stembureau verslag van de zitting waarin is besloten over:

  • de geldigheid en nummering van de kandidatenlijsten;
  • het handhaven van de kandidaten op, en de aanduidingen bovenaan, de kandidatenlijsten.

    _________________________________________________________________________

    1. Verkiezing

    Het gaat om de verkiezing van:

    de gemeenteraad van Reimerswaal

    _________________________________________________________________________

    2. Zitting

    Het betreft de openbare zitting van het centraal stembureau in Kruiningen

Datum zitting

9 februari 2018

Tijdstip zitting

16:00 uur

_________________________________________________________________________

3. Geconstateerde verzuimen

Bij het onderzoek naar de kandidatenlijsten waren:

■ geen herstelbare verzuimen geconstateerd.

□ de volgende herstelbare verzuimen geconstateerd:

_________________________________________________________________________

4. Herstelde verzuimen

De volgende verzuimen zijn hersteld:

_________________________________________________________________________

5. Ongeldige lijsten

Het centraal stembureau besluit dat:

■ geen lijst ongeldig is verklaard.

□ de volgende lijsten ongeldig zijn verklaard:

_________________________________________________________________________

6. Geschrapte kandidaten

Het centraal stembureau besluit dat:

■ geen kandidaat van een lijst is geschrapt.

□ de volgende kandidaten van een lijst zijn geschrapt:

_________________________________________________________________________

7. Geschrapte aanduidingen

Het centraal stembureau besluit dat:

■ geen aanduiding boven een lijst is geschrapt.

□ de volgende aanduidingen boven een lijst zijn geschrapt:

_________________________________________________________________________

8. Gecorrigeerde aanduidingen

Het centraal stembureau besluit dat:

■ geen aanduiding boven een lijst ambtshalve is aangepast.

□ de volgende aanduidingen boven een lijst ambtshalve zijn aangepast:

_________________________________________________________________________

9. Geldige lijsten

Het centraal stembureau besluit dat de volgende lijsten geldig zijn verklaard:

Kieskring Reimerswaal

A

Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

naam kandidaat

voorletters

woonplaats

1

Sinke

J.P. (Jaap) (m)

Krabbendijke

2

Bruinooge

M. (Rien) (m)

Kruiningen

3

Sinke

M.M. (Rien) (m)

Krabbendijke

4

Otte

B. (Artwin) (m)

Kruiningen

5

van Iwaarden

D. (Daniël) (m)

Yerseke

6

Meeuwsen

A.J. (Ad) (m)

Krabbendijke

7

Harthoorn

L.M. (Leonard) (m)

Waarde

8

Both

M. (Maarten) (m)

Kruiningen

9

Bliek

A.M. (Tonnie) (m)

Krabbendijke

10

Hoekman

J.A. (Jan) (m)

Rilland

11

Nieuwenhuize

L.L.L. (Albert) (m)

Yerseke

12

Hoogerland

A. (Ardjan) (m)

Oostdijk

13

de Koeijer

J.J.D. (Jossé) (m)

Waarde

14

Weststrate

J. (Jos) (m)

Rilland

15

van Veldhuisen

G. (Gerrit) (m)

Waarde

16

van Dommele

L. (Leo) (m)

Yerseke

17

de Groot

A.W. (Aart) (m)

Yerseke

18

de Nooijer

J. (Sjaco) (m)

Kruiningen

19

Zandee

J.W.K. (Jaco) (m)

Krabbendijke

20

van Belzen

C.J. (Kees) (m)

Krabbendijke

21

van Burg

C. (Kees) (m)

Yerseke

22

Goud

T.C.M. (Theodoor) (m)

Waarde

23

Baaijens

F.W. (Frits) (m)

Kruiningen

24

Nieuwenhuize

N.L. (Nico) (m)

Yerseke

25

Sinke

M.W. (Rien) (m)

Waarde

26

Hollestelle

P. (Piet) (m)

Rilland

27

de Winter

B.J. (Bas) (m)

Waarde

28

van de Wege

C.L. (Christiaan) (m)

Krabbendijke

29

van de Velde

J.W. (Jim) (m)

Yerseke

B

LEEFBAAR REIMERSWAAL

naam kandidaat

voorletters

woonplaats

1

Weststrate

M. (Marien) (m)

Krabbendijke

2

Smet

J. (Joey) (m)

Hansweert

3

Boone-Tuijnman

M.A. (Mascha) (v)

Oostdijk

4

van Zon

W.G.A.M. (Willem) (m)

Rilland

5

Verburg-de Smit

A.J.G. (Jeanette) (v)

Waarde

6

Fortuin-van der Hoest

I. (Inge) (v)

Hansweert

7

Bogaards-van Berkel

C.D. (Riekie) (v)

Krabbendijke

8

van der Hoest

N. (Nico) (m)

Yerseke

9

Frankemölle

S.S. (Stanley) (m)

Rilland

10

Krijger

T.P. (Ted) (m)

Kruiningen

11

van Oosten

W.M. (Wilfred) (m)

Krabbendijke

12

Bosselaar

I.J.K. (Ilka) (v)

Yerseke

13

van Boven

C.J. (Christa) (v)

Krabbendijke

14

Steenbakker

J.P. (Jan) (m)

Hansweert

15

Verburg

R. (Ramon) (m)

Krabbendijke

16

Sinke

J.I. (Jaquelien) (v)

Rilland

17

van de Griek

J. (Joyce) (v)

Krabbendijke

18

Biemond- Santbergen

M.J.J.M. (Monique) (v)

Hansweert

19

van den Dorpel-Lagendijk

J.J. (Jacobien) (v)

Krabbendijke

20

Meijer

W. (Wyke) (v)

Yerseke

21

Jobse

J.C. (Judith) (v)

Kruiningen

22

Frankemölle

C. (Christiaan) (m)

Rilland

23

Slabbekoorn

J.G. (Monica) (v)

Yerseke

24

Hermes

J.W. (Jan-Willem) (m)

Yerseke

25

van Zon

W.J.A.H. (Richard) (m)

Kruiningen

26

Hamelink-Tebies

I. (Ileana) (v)

Oostdijk

27

Bijl

D.N. (Dirk) (m)

Kruiningen

28

Reugebrink

B.M. (Bianca) (v)

Rilland

29

Meijer

C.H. (Cor) (m)

Yerseke

C

CDA

naam kandidaat

voorletters

woonplaats

1

de Kunder

J.J.L. (Hans) (m)

Waarde

2

Buteijn

O.P. (Olaf) (m)

Yerseke

3

Nagelkerke

J.J. (Jan) (m)

Rilland

4

Jansen

J.C. (John) (m)

Hansweert

5

Minnaard

W.J. (Wim) (m)

Krabbendijke

6

Petersen

J.K. (Klaas) (m)

Rilland

7

Wisse

W.M.C. (Wahine) (v)

Yerseke

8

Allewijn

P.A. (Pieter) (m)

Krabbendijke

9

Balkestein

C.A. (Cok) (m)

Oostdijk

10

van der Jagt

D. (Dirk) (m)

Yerseke

11

Scheurwater

J. (Jan) (m)

Kruiningen

12

Koeman

P.A. (Peter) (m)

Krabbendijke

13

van der Spil

Z.V. (Zaky) (m)

Hansweert

14

Buteijn-Leemans

F. (Floor) (v)

Yerseke

15

Pols

J.A.W. (Jacques) (m)

Yerseke

D

Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

naam kandidaat

voorletters

woonplaats

1

Verburg

C.A. (Kees) (m)

Hansweert

2

van Stel

J.M. (Hans) (m)

Kruiningen

3

Sinke-Oele

L.C. (Marjolein) (v)

Kruiningen

4

Louwrink

D. (Dieuwke) (v)

Krabbendijke

5

Weststrate

H.W. (Hansje) (v)

Yerseke

6

Bakx

J. (Jeroen) (m)

Krabbendijke

7

Kalugama Mudiyanselage

W.K. (Wasantha) (m)

Rilland

8

Kallal

L. (Leila) (v)

Yerseke

9

van Loo

I.M. (Sjaak) (m)

Kruiningen

10

Pikkaart

J.E. (Els) (v)

Hansweert

11

Korstanje

J.C. (Jan) (m)

Hansweert

12

Sinke

J. (Jan) (m)

Kruiningen

13

Verhagen

A.H.J.M. (Nol) (m)

Krabbendijke

14

Duinkerke

D. (Diana) (v)

Yerseke

15

Martijn

F.J.A. (John) (m)

Hansweert

16

Filius-van Koolwijk

L.E. (Lous) (v)

Hansweert

17

Knuit

C.J. (Kees) (m)

Hansweert

E

VVD

naam kandidaat

voorletters

woonplaats

1

Vogelaar

I. (Izak) (m)

Krabbendijke

2

Laban-Mos

C.J. (Thea) (v)

Yerseke

3

Sinke

I. (Ida) (v)

Yerseke

4

Steketee

J.M. (Jaco) (m)

Yerseke

5

van de Wouw

R.P.C.H. (Ronald) (m)

Hansweert

6

van der Endt

J.N. (Juliëtte) (v)

Yerseke

7

van der Mast

R.G.W. (Richard) (m)

Rilland

8

Koeman

C.G. (Christian) (m)

Kruiningen

9

van de Linde

D.C. (Dick) (m)

Kruiningen

10

Koeman

J.J. (Johan) (m)

Waarde

11

Reijnhout-van Stee

M.C. (Riet) (v)

Hansweert

12

van de Wouw-van Wezel

S.A.M. (Stephanie) (v)

Hansweert

13

van Opdurp

S.A.C. (Aline) (v)

Kruiningen

14

Ribbens

N.D. (Nico) (m)

Hansweert

15

de Braal-Paauwe

I.A. (Ida) (v)

Yerseke

16

Boogert

H.J. (Huib) (m)

Kruiningen

17

de Leeuw

N.M. (Nick) (m)

Yerseke

18

Linders

A. (Ad) (m)

Hansweert

19

Laban

C.M. (Kees) (m)

Yerseke

F

ChristenUnie

naam kandidaat

voorletters

woonplaats

1

Bouwman

H. (Huib) (m)

Rilland

2

Jumelet

A. (Andries) (m)

Yerseke

3

Verploegh Chassé

B.P.M. (Barbara) (v)

Kruiningen

4

Boone

J.R. (Joël) (m)

Yerseke

5

Minderhoud-Bouma

T.D. (Tineke) (v)

Waarde

6

Visser

W.M. (Michiel) (m)

Krabbendijke

7

Zuijdwegt

C.M. (Kees) (m)

Yerseke

8

Riemens-de Jong

A.M. (Anne Marie) (v)

Oostdijk

9

Sinke

P.W. (Peter) (m)

Yerseke

10

Lolkema-van Vuuren

M. (Marjan) (v)

Krabbendijke

11

Moerdijk

W. (Erwin) (m)

Yerseke

12

Jumelet

J.H.E. (Jantine) (v)

Kruiningen

13

Dronkers

G.A. (Gerard) (m)

Yerseke

14

Overbeeke

P.J. (Piet) (m)

Waarde

15

Jumelet-Vette

A. (Anneke) (v)

Yerseke

16

van Damme

J.A.B. (Sjaco) (m)

Yerseke

_________________________________________________________________________

10. Nummering van de kandidatenlijsten

Nummering op grond van het aantal stemmen behaald bij de laatstgehouden verkiezing

Eerst zijn de kandidatenlijsten genummerd van de politieke groeperingen die een of meer zetels hebben behaald bij de laatstgehouden verkiezing, in de volgorde van de bij die verkiezing op de desbetreffende lijsten uitgebrachte aantallen stemmen. Voor zover nodig is rekening gehouden met samengevoegde aanduidingen. Bij een gelijk aantal stemmen is er genummerd via loting.

nummer

aanduiding politieke groepering

aantal stemmen bij laatste verkiezing

1.

Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

4051

2.

LEEFBAAR REIMERSWAAL

1892

3.

CDA

1796

4.

VVD

1381

5.

Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

1273

6.

ChristenUnie

1241

Nummering van de overige lijsten

Vervolgens zijn de overige kandidatenlijsten genummerd in de volgorde van het aantal kieskringen waarvoor de lijst is ingeleverd. Bij een gelijk aantal kieskringen is er genummerd via loting.

_________________________________________________________________________

11. Bezwaren van de aanwezige kiezers

Tijdens de zitting zijn:

geen bezwaren ingebracht.

de volgende bezwaren ingebracht (zie gewaarmerkte bijlage voor bezwaren en opmerkingen daarover van het centraal stembureau).

_________________________________________________________________________

12. Ondertekening

Datum

_________________________________________________________

Naam en handtekening voorzitter

_________________________________________________________

Naam en handtekening leden

_________________________________________________________

_________________________________________________________

_________________________________________________________